KS Tools 913.1460 set nasadnih ključeva 913.1460
- Kataloški br:
- 2687280 - 62
- Oznaka:
- 9131460
- EAN:
- 4042146225349
- Kataloški br:
- 2687280 - 62
- Oznaka:
- 9131460
- EAN:
- 4042146225349
KS Tools 913.1460 set nasadnih ključeva 913.1460
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | krom-molibden čelik |
| dim. | (D x Š x V) 190 x 188 x 35 mm |
| Dužina | 190 mm |
| Širina | 188 mm |
| Visina | 35 mm |
| Težina | 1100 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vrsta proizvoda | set nasadnih ključeva |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)