KS Tools 918.3111 9183111 križni bit PH 2 poniklovani C 6.3 5 St.
- Kataloški br:
- 2705027 - 62
- Oznaka:
- 9183111
- EAN:
- 4042146477533
- Kataloški br:
- 2705027 - 62
- Oznaka:
- 9183111
- EAN:
- 4042146477533
KS Tools 918.3111 9183111 križni bit PH 2 poniklovani C 6.3 5 St.
31.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
31.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni bit |
| Veličina | PH 2 |
| Oblik | C 6.3 |
| Pogon | šesterokut 1/4" |
| Svojstvo materijala | poniklovani |
| Težina | 40 g |
| Sadržaj | 5 St. |
| Duljina oštrice | 25 mm |
Opis
Opis
PH
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
kodiranje bojama
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
sa torzijskom zonom
za apsorbiranje vrhova momenta
dulji životni vijek
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s vanjskim šesterokutnim pogonom prema DIN 3126 / ISO 1173 - C 6.3
za ručni rad i električne odvijače
kodiranje bojama
idealan za vijčane spojeve u trgovini i industriji
sa torzijskom zonom
za apsorbiranje vrhova momenta
dulji životni vijek
poniklano
Specijalni alatni čelik
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)