KS Tools 9639536 963.9536 strugač
- Kataloški br:
- 2700344 - 62
- Oznaka:
- 9639536
- EAN:
- 4042146539767
- Kataloški br:
- 2700344 - 62
- Oznaka:
- 9639536
- EAN:
- 4042146539767
KS Tools 9639536 963.9536 strugač
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | strugač |
| Materijal | aluminij bronca |
| Materijal (držak) | metal |
| Dužina | 220 mm |
| Širina | 100 mm |
| dim. | (D x Š) 220 mm x 100 mm |
| Težina | 830 g |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
bez iskrenja
otporan na eksploziju
otporan na koroziju
otporan na trošenje
Aluminijska bronca (legura bez željeza)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
otporan na eksploziju
otporan na koroziju
otporan na trošenje
Aluminijska bronca (legura bez željeza)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.