KS Tools BRONZAplus bušilica, 2 mm 9632562
- Kataloški br:
- 2703573 - 62
- Oznaka:
- 9632562
- EAN:
- 4042146625170
- Kataloški br:
- 2703573 - 62
- Oznaka:
- 9632562
- EAN:
- 4042146625170
KS Tools BRONZAplus bušilica, 2 mm 9632562
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | izbijač |
| Dužina | 120 mm |
| DIN standard | DIN 6458 |
| Težina | 40 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | aluminij bronca |
| Osovina-Ø | 8 mm |
| Promjer vrha | 2 mm |
Opis
Opis
na temelju DIN 6458
stožasti oblik
jaka egzekucija
bez iskrenja
otporan na eksploziju
otporan na koroziju
otporan na trošenje
Aluminijska bronca (legura bez željeza)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
stožasti oblik
jaka egzekucija
bez iskrenja
otporan na eksploziju
otporan na koroziju
otporan na trošenje
Aluminijska bronca (legura bez željeza)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.