KS Tools BRONZEplus vrh za montažu, 5 mm 9632566
- Kataloški br:
- 2703577 - 62
- Oznaka:
- 9632566
- EAN:
- 4042146523315
- Kataloški br:
- 2703577 - 62
- Oznaka:
- 9632566
- EAN:
- 4042146523315
KS Tools BRONZEplus vrh za montažu, 5 mm 9632566
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vrh za montažu |
| Dužina | 500 mm |
| DIN standard | DIN 6450 |
| Težina | 1200 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | aluminij bronca |
| Osovina-Ø | 20 mm |
| Promjer vrha | 5 mm |
Opis
Opis
kvadrat
na temelju DIN 6450
bez iskrenja
otporan na eksploziju
otporan na koroziju
otporan na trošenje
Aluminijska bronca (legura bez željeza)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
na temelju DIN 6450
bez iskrenja
otporan na eksploziju
otporan na koroziju
otporan na trošenje
Aluminijska bronca (legura bez željeza)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.