KS Tools brzi start sustav 550.1825 550.1825 Struja pri startu (12 V)=2340 A
- Kataloški br:
- 2745052 - 62
- Oznaka:
- 5501825
- EAN:
- 4042146676806
- Kataloški br:
- 2745052 - 62
- Oznaka:
- 5501825
- EAN:
- 4042146676806
KS Tools brzi start sustav 550.1825 550.1825 Struja pri startu (12 V)=2340 A
4,400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 390 x 535 x 285 mm |
| Vrsta proizvoda | brzi start sustav |
| Težina | 24180 g |
| Duljina kabela | 1.65 m |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 25 Ah |
| Širina | 535 mm |
| Visina | 285 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Vršna snaga (12 V) | 6200 A |
| Struja pri startu (12 V) | 2340 A |
| Kabel-Ø do | 50 mm² |
| Područje kabelskog Ø | 50 mm² (max) |
Opis
Opis
idealno za benzinske i dizel motore u osobnim automobilima do kombija
potpuno izolirane stezaljke za baterije (1000A)
integrirana zaštita elektronike
s vanjskim osiguračem
Prikaz kontrole punjenja
Zvučni ton upozorenja ako je polaritet pobrkan
Dužina kabela 1,65 m
s robusnim poprečnim presjekom kabela od 50 mm²
bezstrujni kabelski priključak na akumulator vozila
Komplet punjača i kabela uključen
Praktično pohranjivanje kabela na kućištu
robusno, mobilno kućište
Ovaj tekst je mašinski preveden.
potpuno izolirane stezaljke za baterije (1000A)
integrirana zaštita elektronike
s vanjskim osiguračem
Prikaz kontrole punjenja
Zvučni ton upozorenja ako je polaritet pobrkan
Dužina kabela 1,65 m
s robusnim poprečnim presjekom kabela od 50 mm²
bezstrujni kabelski priključak na akumulator vozila
Komplet punjača i kabela uključen
Praktično pohranjivanje kabela na kućištu
robusno, mobilno kućište
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)