KS Tools brzi start sustav 550.1850 550.1850 Struja pri startu (12 V)=4700 A Početna struja (24 V)=10000 A
- Kataloški br:
- 2618233 - 62
- Oznaka:
- 5501850
- EAN:
- 4042146699911
- Kataloški br:
- 2618233 - 62
- Oznaka:
- 5501850
- EAN:
- 4042146699911
KS Tools brzi start sustav 550.1850 550.1850 Struja pri startu (12 V)=4700 A Početna struja (24 V)=10000 A
6,970.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,970.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 380 x 410 x 160 mm |
| Vrsta proizvoda | brzi start sustav |
| Težina | 16500 g |
| Duljina kabela | 1.6 m |
| Širina | 410 mm |
| Visina | 160 mm |
| Dužina | 380 mm |
| Vršna snaga (12 V) | 20000 A |
| Vršna snaga (24 V) | 3700 A |
| Struja pri startu (12 V) | 4700 A |
| Početna struja (24 V) | 10000 A |
| Kabel-Ø do | 50 mm² |
| Područje kabelskog Ø | 50 mm² (max) |
Opis
Opis
Posebne značajke
- tehnologija temeljena na superkondenzatorima
- starter bez baterije
- bez održavanja
- pohraniti na neodređeno vrijeme bez ponovnog punjenja
- idealno za benzinske i dizel motore u osobnim i kombi vozilima
- potpuno izolirane stezaljke za baterije (1000A)
- integrirana zaštita elektronike
- s integriranim automatskim osiguračem
- Prikaz kontrole punjenja
- Zvučni i optički ton upozorenja ako je polaritet pobrkan
- Dužina kabela 1,6 m
- s robusnim poprečnim presjekom kabela od 50 mm²
- bezstrujni kabelski priključak na akumulator vozila
- Komplet punjača i kabela uključen
- Praktično pohranjivanje kabela na kućištu
- kućište otporno na udarce
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)