KS Tools Probijač sa šupljim vrhom, Ø 2 mm 1620462
- Kataloški br:
- 2702203 - 62
- Oznaka:
- 1620462
- EAN:
- 4042146297537
- Kataloški br:
- 2702203 - 62
- Oznaka:
- 1620462
- EAN:
- 4042146297537
KS Tools Probijač sa šupljim vrhom, Ø 2 mm 1620462
16.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | izbijač |
| Dužina | 120 mm |
| DIN standard | DIN 6458 |
| Težina | 65 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Materijal | krom-molibden čelik |
| Osovina-Ø | 10 mm |
| Promjer vrha | 2 mm |
Opis
Opis
DIN 6458
osmerokutan
vrh za ponovno brušenje
Radni krajevi kaljeni
Osovina peći-emajlirana u zlatu
svijetle polirane
krom molibden
Ovaj tekst je mašinski preveden.
osmerokutan
vrh za ponovno brušenje
Radni krajevi kaljeni
Osovina peći-emajlirana u zlatu
svijetle polirane
krom molibden
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.