kućište HC-COM-SHOWS-1STM25-EL-AL 1078596 Phoenix Contact 1 kom.
- Kataloški br:
- 3563226 - 62
- Oznaka:
- 1078596
- EAN:
- 4055626794143
- Kataloški br:
- 3563226 - 62
- Oznaka:
- 1078596
- EAN:
- 4055626794143
kućište HC-COM-SHOWS-1STM25-EL-AL 1078596 Phoenix Contact 1 kom.
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-COM-SHOWS-1STM25-EL-AL |
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Proizvođač-br. dijela | 1078596 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 63.5 mm |
| Visina | 37.5 mm |
| Širina | 49.5 mm |
| Width | 49.5 mm |
| UV resistant | FALSE |
| Height | 37.5 mm |
| Depth | 63.5 mm |
| With hinged lid | FALSE |
| Housing colour | Other |
| Type of locking | Single locking lever |
| Number of conduit inlets | 1 |
| With cable screw gland | FALSE |
| EMC-version | TRUE |
| Housing material | Aluminium |
| Coating housing | Other |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Impact strength | IK06 |
| With distance piece | FALSE |
| With sealing | TRUE |
| Type of housing | Socket case |
| Degree of protection (IP), mounted | IP66 |
| Position cable feed | Sideways |
| Position of the shackle | Top cover |
| Mounting method of the cable gland | Metric |
Opis
Opis
COM osnovno kućište, s uzdužnim nosačem, materijal: lijevani aluminij, otporno na morsku vodu, kabelski izvodi: 1, bočno, 1x M25, visina: 37,5 mm, kabelska uvodnica: nema, standardno
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.