kućište HC-STA-B24/B16-CESFD-PL-BK 1252472 Phoenix Contact 1 kom.
- Kataloški br:
- 3568052 - 62
- Oznaka:
- 1252472
- EAN:
- 4063151360610
- Kataloški br:
- 3568052 - 62
- Oznaka:
- 1252472
- EAN:
- 4063151360610
kućište HC-STA-B24/B16-CESFD-PL-BK 1252472 Phoenix Contact 1 kom.
185.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
185.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-STA-B24/B16-CESFD-PL-BK |
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Proizvođač-br. dijela | 1252472 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 122.2 mm |
| Visina | 99.5 mm |
| Širina | 57.3 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Width | 57.3 mm |
| UV resistant | FALSE |
| Height | 99.5 mm |
| Depth | 122.2 mm |
| With hinged lid | FALSE |
| Housing colour | Black |
| Type of locking | Double locking lever |
| With cable screw gland | FALSE |
| EMC-version | FALSE |
| Housing material | Other |
| Coating housing | Other |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| With distance piece | FALSE |
| With sealing | FALSE |
| Type of housing | Plug case |
| Degree of protection (IP), mounted | IP54 |
| Position cable feed | Other |
| Position of the shackle | None |
| Mounting method of the cable gland | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.