kućište HC-STA-B48-BWS-EMC-AL 1424863 Phoenix Contact 1 kom.
- Kataloški br:
- 3585339 - 62
- Oznaka:
- 1424863
- EAN:
- 4055626382685
- Kataloški br:
- 3585339 - 62
- Oznaka:
- 1424863
- EAN:
- 4055626382685
kućište HC-STA-B48-BWS-EMC-AL 1424863 Phoenix Contact 1 kom.
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-STA-B48-BWS-EMC-AL |
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Proizvođač-br. dijela | 1424863 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 162 mm |
| Visina | 39.4 mm |
| Širina | 99.2 mm |
| Width | 99.2 mm |
| UV resistant | FALSE |
| Height | 39.4 mm |
| Depth | 162 mm |
| With hinged lid | FALSE |
| Housing colour | Other |
| Type of locking | Single locking lever |
| With cable screw gland | FALSE |
| EMC-version | TRUE |
| Housing material | Aluminium |
| Coating housing | Uncoated |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Impact strength | IK08 |
| With distance piece | FALSE |
| With sealing | TRUE |
| Type of housing | Housing extension |
| Degree of protection (IP), mounted | IP66 |
| Position cable feed | Other |
| Position of the shackle | Top cover |
| Mounting method of the cable gland | None |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.