kućište kabela PH 1,5/S/12 3212840 Phoenix Contact 10 kom.
- Kataloški br:
- 3581450 - 62
- Oznaka:
- 3212840
- EAN:
- 4046356573610
- Kataloški br:
- 3581450 - 62
- Oznaka:
- 3212840
- EAN:
- 4046356573610
kućište kabela PH 1,5/S/12 3212840 Phoenix Contact 10 kom.
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PH 1,5/S/12 |
| Vrsta proizvoda | kućište kabela |
| Proizvođač-br. dijela | 3212840 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Visina | 19.9 mm |
| Širina | 42 mm |
| Boja kućišta | siva |
| Width | 42 mm |
| UV resistant | FALSE |
| Height | 19.9 mm |
| With hinged lid | FALSE |
| Housing colour | Grey |
| With cable screw gland | FALSE |
| EMC-version | FALSE |
| Coating housing | Other |
| Operating temperature | -60-105 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| With distance piece | FALSE |
| With sealing | FALSE |
| Position cable feed | Other |
| Mounting method of the cable gland | Other |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.