kućište za nadogradnju HC-STA-B48-BWSC-EMC-AL 1424864 Phoenix Contact 1 kom.
- Kataloški br:
- 3453012 - 62
- Oznaka:
- 1424864
- EAN:
- 4055626382692
- Kataloški br:
- 3453012 - 62
- Oznaka:
- 1424864
- EAN:
- 4055626382692
kućište za nadogradnju HC-STA-B48-BWSC-EMC-AL 1424864 Phoenix Contact 1 kom.
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-STA-B48-BWSC-EMC-AL |
| Vrsta proizvoda | kućište za nadogradnju |
| Proizvođač-br. dijela | 1424864 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Vrsta zaštite | IK08 IP66 (montirano) |
| Dubina | 162 mm |
| Visina | 39.4 mm |
| Širina | 99.2 mm |
| Materijal kućišta | aluminij |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.