Kunzer 7HRD01 mjerač tlaka u gumama digitalni Mjerni raspon tlaka zraka 18 bar (max.)
- Kataloški br:
- 3532259 - 62
- Oznaka:
- 7HRD01
- EAN:
- 4260625449325
- Kataloški br:
- 3532259 - 62
- Oznaka:
- 7HRD01
- EAN:
- 4260625449325
Kunzer 7HRD01 mjerač tlaka u gumama digitalni Mjerni raspon tlaka zraka 18 bar (max.)
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Osvijetljeni zaslon.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Zaslon | digitalni |
| Vrsta proizvoda | mjerač tlaka u gumama |
| Težina | 573 g |
| Mjerno područje tlaka zraka (maks.) | 18 bar |
| Širina | 107 mm |
| Visina | 270 mm |
| Dužina | 105 mm |
| Posebne značajke | osvijetljen |
| Napajanje | 2 x mikro baterija AAA (uklj. u isporuku) |
| Vrsta ventila | ventil automobila |
Opis
Opis
Za sigurno i brzo napuhavanje guma automobila i kamiona. Jednostavno rukovanje i optimalna čitljivost prikazanih vrijednosti.
Čvrsto plastično kućište s gumenom zaštitom na rubovima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Čvrsto plastično kućište s gumenom zaštitom na rubovima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)