Kunzer 7PA101 reflektor 2000 lm
- Kataloški br:
- 3532263 - 62
- Oznaka:
- 7PA101
- EAN:
- 4260625449240
- Kataloški br:
- 3532263 - 62
- Oznaka:
- 7PA101
- EAN:
- 4260625449240
Kunzer 7PA101 reflektor 2000 lm
350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Reflektor s 3 sklopive, rotirajuće leće koje se mogu podesiti u bilo kojem smjeru
- podesiva krila
- automatski način rada za uštedu energije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 78 mm x 210 mm |
| Vrsta proizvoda | reflektor |
| Određene značajke radnih svjetiljki | kuka za vješanje uklj. akumulator sklopivo magnetsko pričvršćivanje magnetsko podnožje moguća montaža na tronožac |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Pogonski napon | 3.7 V |
| Boja | crna siva |
| Temperatura boje - tip | 6500 K |
| Težina | 800 g |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 4000 mAh |
| Svjetlosni tok | 2000 lm |
| Visina | 210 mm |
| Promjer | 78 mm |
| Razred zaštite | IP54 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
Reflektor s 3 sklopive, rotirajuće leće koje se mogu podesiti u bilo kojem smjeru
podesiva krila.
Uključuje sklopivi tronožac s teleskopskim produžetkom i navojnim vijkom za montažu radne svjetiljke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
podesiva krila.
Uključuje sklopivi tronožac s teleskopskim produžetkom i navojnim vijkom za montažu radne svjetiljke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- USB strujni kabel
- Adapter za stativ
- Stativ
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.