Kunzer hidraulični podizač kolica 2000 kg Radna visina: 75 - 505 mm
- Kataloški br:
- 3557652 - 62
- Oznaka:
- WK 1078 FSH
- EAN:
- 4260625449875
- Kataloški br:
- 3557652 - 62
- Oznaka:
- WK 1078 FSH
- EAN:
- 4260625449875
Kunzer hidraulični podizač kolica 2000 kg Radna visina: 75 - 505 mm
905.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
905.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sposobnost | 2000 kg |
| Vrsta proizvoda | hidraulični podizač kolica |
| Boja | crna |
| Radna visina (maks.) | 505 mm |
| dim. | (D x Š x V) 760 x 350 x 1300 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Radna visina (min.) | 75 mm |
| Težina | 32 kg |
| Širina | 350 mm |
| Visina | 1300 mm |
| Dužina | 760 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)