Kunzer PL-002 LED akumulatorska radna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 600 lm
- Kataloški br:
- 3474011 - 62
- Oznaka:
- PL-002
- EAN:
- 4260625449431
- Kataloški br:
- 3474011 - 62
- Oznaka:
- PL-002
- EAN:
- 4260625449431
Kunzer PL-002 LED akumulatorska radna svjetiljka pogon na punjivu bateriju 600 lm
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 50 x 43 x 25 mm |
| Vrsta proizvoda | akumulatorska radna svjetiljka |
| Određene značajke radnih svjetiljki | držač proširenja |
| Vrsta | LED |
| Boja | srebrna crna |
| Težina | 52 g |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 600 mAh |
| Vrijeme punjenja | 2.5 h |
| Svjetlosni tok | 600 lm |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dužina | 50 mm |
| Razred zaštite | IP65 |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
Kompaktna i univerzalna lampa za razne namjene.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.