Kunzer PL-TSK akumulatorska radna svjetiljka 500 lm
- Kataloški br:
- 3532260 - 62
- Oznaka:
- PL-TSK
- EAN:
- 4260625448816
- Kataloški br:
- 3532260 - 62
- Oznaka:
- PL-TSK
- EAN:
- 4260625448816
Kunzer PL-TSK akumulatorska radna svjetiljka 500 lm
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Magnet i kuka za pričvršćivanje u dijelu za noge
- Radno svjetlo s funkcijom prigušivanja
- Otpuštanje za funkciju opruge
- Zaštita od pražnjenja i punjenja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 172 x 38 x 43.5 mm |
| Vrsta proizvoda | akumulatorska radna svjetiljka |
| Određene značajke radnih svjetiljki | kuka za vješanje proširivo magnetsko podnožje razni načini svjetla uklj. akumulator |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Pogonski napon | 3.6 V |
| Boja | crna siva |
| Težina | 220 g/m |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 2200 mAh |
| Vrijeme punjenja | 3.5 h |
| Svjetlosni tok | 500 lm |
| Širina | 38 mm |
| Visina | 43.5 mm |
| Dužina | 172 mm |
| Razred zaštite | IP20 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
Kompaktna radna svjetiljka s reflektorom. Iskače iz kućišta pritiskom na gumb. Radno svjetlo do 500 lm.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- USB strujni kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.