Kunzer ranžirna dizalica za auto 5000 kg Radna visina: 150 - 685 mm
- Kataloški br:
- 3462092 - 62
- Oznaka:
- WK 1050 FSH
- EAN:
- 4260625449189
- Kataloški br:
- 3462092 - 62
- Oznaka:
- WK 1050 FSH
- EAN:
- 4260625449189
Kunzer ranžirna dizalica za auto 5000 kg Radna visina: 150 - 685 mm
2,825.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,825.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podizanje stopala
- Upravljanje ventilima
- Sustav s dvostrukom pumpom
- čelični kotači
- Zaštita šipke pumpe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sposobnost | 5000 kg |
| Vrsta proizvoda | ranžirna dizalica za auto |
| Radna visina (maks.) | 685 mm |
| dim. | (D x Š x V) 1400 x 360 x 1385 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Radna visina (min.) | 150 mm |
| Težina | 89 kg |
| Širina | 360 mm |
| Visina | 1385 mm |
| Dužina | 1400 mm |
Opis
Opis
Profesionalna dizalica za kolica, između ostalog za vozila za dostavu vozila kao što su Daimler Sprinter, Fiat Ducato, VW Crafter ili slični modeli.
Dugi dizajn i mehanizam za brzo podizanje s nožnim upravljanjem omogućuju jednostavno podizanje prednje i stražnje osovine bez udarca poluge pumpe u branik ili donji rub vozila.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Dugi dizajn i mehanizam za brzo podizanje s nožnim upravljanjem omogućuju jednostavno podizanje prednje i stražnje osovine bez udarca poluge pumpe u branik ili donji rub vozila.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Zaštita šipke pumpe od kontakta s vozilom
- Podizanje stopala
- Upravljanje ventilima
- Sustav s dvostrukom pumpom
- čelični kotači
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)