Kunzer ZG 2,5 AUTOMATIK samozatezna traka (D x Š x V) 255 x 75 x 93 mm račna EN 12195-2
- Kataloški br:
- 3532262 - 62
- Oznaka:
- ZG 2,5 AUTOMATIK
- EAN:
- 4260625449844
- Kataloški br:
- 3532262 - 62
- Oznaka:
- ZG 2,5 AUTOMATIK
- EAN:
- 4260625449844
Kunzer ZG 2,5 AUTOMATIK samozatezna traka (D x Š x V) 255 x 75 x 93 mm račna EN 12195-2
92.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
92.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kvaliteta ispitana prema normi EN 12195-2:2018
- Automatsko premotavanje štedi vrijeme i gnjavažu
- Trajno montiran – uvijek spreman za upotrebu
- Jednostavno upravljanje jednom rukom
- Stalno osiguranje tereta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 255 x 75 x 93 mm |
| Vrsta proizvoda | samozatezna traka |
| Izvedba (kuka) | S-kuka |
| Boja | crna |
| Težina | 765 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 75 mm |
| Visina | 93 mm |
| Dužina | 255 mm |
| Zatvaranje (napon pojasa) | račna |
| Vlačna sila kg nisko vezanje (pojedinačna/direktna) | 320 kg |
| EN standard | EN 12195-2 |
Opis
Opis
Ovaj automatski remen za trajno pričvršćivanje brzo i pouzdano osigurava teret.
Integrirani automatski mehanizam za namatanje osigurava automatsko uvlačenje remena nakon upotrebe – bez zamornog namatanja, bez zapetljavanja, bez gubljenja vremena. Zbog svoje visoke nosivosti, traka ispunjava sve zahtjeve za pouzdano pričvršćivanje radnog predmeta.
Automatski mehanizam za namatanje produžuje vijek trajanja i brzo priprema pojas za upotrebu. Pojas ostaje trajno montiran na mjestu postavljanja.
Nema traženja - nema naknadne ugradnje - zakačite, zategnite, gotovo.
Posebno praktično u upotrebi kada je samo jedna ruka slobodna - npr. pri istovremenom držanju radnog komada.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Integrirani automatski mehanizam za namatanje osigurava automatsko uvlačenje remena nakon upotrebe – bez zamornog namatanja, bez zapetljavanja, bez gubljenja vremena. Zbog svoje visoke nosivosti, traka ispunjava sve zahtjeve za pouzdano pričvršćivanje radnog predmeta.
Automatski mehanizam za namatanje produžuje vijek trajanja i brzo priprema pojas za upotrebu. Pojas ostaje trajno montiran na mjestu postavljanja.
Nema traženja - nema naknadne ugradnje - zakačite, zategnite, gotovo.
Posebno praktično u upotrebi kada je samo jedna ruka slobodna - npr. pri istovremenom držanju radnog komada.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)