Kyocera ECOSYS MA 3500 fx multifunkcionalni pisač laser crno-bijelo A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks
- Kataloški br:
- 3436485 - 62
- Oznaka:
- 110C3F3NL0
- EAN:
- 632983093924
- Kataloški br:
- 3436485 - 62
- Oznaka:
- 110C3F3NL0
- EAN:
- 632983093924
Kyocera ECOSYS MA 3500 fx multifunkcionalni pisač laser crno-bijelo A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks
2,060.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,060.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Funkcije ispisa, kopiranja, skeniranja u boji i faksa
- Do 2 opcionalna ulagača papira za ukupno 850 listova
- Zaštitite osjetljive podatke naprednim sigurnosnim značajkama
- Integracija osobnih usluga pohrane u oblaku
- Kompatibilno s Microsoft Universal Printom za ispis bez problema
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj, faks |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa | 35 S./min (SW) |
| Brzina ispisa crno | 35 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 850 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 250 Blatt |
| Rezolucija skeniranja | 600 x 600 dpi |
| Kapacitet papira (višenamjenski spremnik) | 100 Blatt |
| Prikaz predloška | 50 Blatt |
| Određene značajke | obostrani ispis zatvorena ladica za papir kompatibilan s mrežom dovod za predložak (duplex) |
| Podržane memorijske kartice | SD SDHC |
| Model | crno-bijelo |
| Širina | 417 mm |
| Visina | 437 mm |
| Dubina | 412 mm |
| dim. | (Š x V x D) 417 x 437 x 412 mm |
| Boja | višebojna |
| Težina | 19 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Funkcija faksa | da |
| Mreža | da |
| Ulagač dokumenata | da |
| WLAN | ne |
| Prikladno za | tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Brzina kopiranja (maks.) | 35 S./min |
| Serija | ECOSYS |
| Serija | ECOSYS |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
Opis
Opis
S ECOSYS MA3500fx iskusit ćete izvanredne performanse i razne značajke za još veću produktivnost. Izvanredno je brz u svakom pogledu i karakterizira ga intuitivno upravljanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)