Kyocera ECOSYS PA 2101 cwx inkjet pisač laser u boji A4 21 S./min 1200 x 1200 dpi
- Kataloški br:
- 3435861 - 62
- Oznaka:
- 110C243NL0
- EAN:
- 632983087275
- Kataloški br:
- 3435861 - 62
- Oznaka:
- 110C243NL0
- EAN:
- 632983087275
Kyocera ECOSYS PA 2101 cwx inkjet pisač laser u boji A4 21 S./min 1200 x 1200 dpi
1,025.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,025.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pisač u boji A4 formata;
- Do 21 stranice u minuti;
- Jednostavno korisničko sučelje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa | 21 |
| Brzina ispisa crno | 21 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 50 |
| Kapacitet papira | 550 |
| Prikaz | 6,8 cm |
| Određene značajke | kompatibilan s WLAN-om zaslon na dodir USB ključ-izravan ispis |
| Podržane memorijske kartice | SD SDHC |
| Integrirana memorija | 1 GB |
| Model | u boji |
| Širina | 410 mm |
| Visina | 329 mm |
| Dubina | 410 mm |
| dim. | (Š x V x D) 410 x 329 x 410 mm |
| Boja | bijela crna |
| Težina | 21 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tekst/ispis dokumenata (u boji) tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Serija | ECOSYS |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 219 |
Opis
Opis
ECOSYS PA2101cx/PA2101cwx su robusni, učinkoviti i izdržljivi pisači koji su savršeni za kućne urede. Mogućnosti povezivanja s oblakom i mobilnog ispisa osiguravaju nesmetanu udaljenu suradnju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Pisač, crni, cijan, magenta i žuti toner za 1500 stranica, kratki vodič, sigurnosne upute, kabel za napajanje
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
- Svi uobičajeni Windows operativni sustavi, MAC OS X verzija 10.9 ili novija, Chrome OS
- ostali operativni sustavi na zahtjev
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)