Kyocera ECOSYS PA 2600 cx Plus inkjet pisač laser u boji A4 26 S./min 1200 x 1200 dpi
- Kataloški br:
- 3435864 - 62
- Oznaka:
- 870B6110C0H3NL1
- EAN:
- 632983938089
- Kataloški br:
- 3435864 - 62
- Oznaka:
- 870B6110C0H3NL1
- EAN:
- 632983938089
Kyocera ECOSYS PA 2600 cx Plus inkjet pisač laser u boji A4 26 S./min 1200 x 1200 dpi
2,050.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,050.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Brzina ispisa do 26 stranica/minuti;
- Značajke AirPrinta, Moprie i Kyocera Mobile Printa;
- Izravan ispis s USB flash memorijskih uređaja.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa | 26 |
| Brzina ispisa crno | 26 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 50 |
| Kapacitet papira | 550 |
| Prikaz | 6,8 cm |
| Određene značajke | kompatibilan s WLAN-om zaslon na dodir USB ključ-izravan ispis |
| Podržane memorijske kartice | SD SDHC |
| Integrirana memorija | 1 GB |
| Model | u boji |
| Širina | 410 mm |
| Visina | 329 mm |
| Dubina | 410 mm |
| dim. | (Š x V x D) 410 x 329 x 410 mm |
| Boja | bijela crna |
| Težina | 21 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | tekst/ispis dokumenata (u boji) tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
| Serija | ECOSYS |
Opis
Opis
Iskoristite niske operativne troškove i vrhunsku kvalitetu ispisa s ECOSYS PA2600cx/ECOSYS PA2600cwx. Ovo je idealan stolni pisač za mala poduzeća i kućne urede. Opremljen intuitivnim zaslonom osjetljivim na dodir i najsuvremenijim sigurnosnim značajkama, tijekovi rada mogu se optimizirati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Pisač, crni, cijan, magenta i žuti toner za 1500 stranica, kratki vodič, sigurnosne upute, kabel za napajanje
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
- Svi uobičajeni Windows operativni sustavi, MAC OS X verzija 10.9 ili novija, Chrome OS
- ostali operativni sustavi na zahtjev
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)