Kyocera KYOCERA ECOSYS MA3501wfx/Plus Multigerä multifunkcionalni pisač laser A4
- Kataloški br:
- 3555411 - 62
- Oznaka:
- 870B6110C3C3NL1
- EAN:
- 632983938188
- Kataloški br:
- 3555411 - 62
- Oznaka:
- 870B6110C3C3NL1
- EAN:
- 632983938188
Kyocera KYOCERA ECOSYS MA3501wfx/Plus Multigerä multifunkcionalni pisač laser A4
2,485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laserski monoprint za dom i ured
- 1200 x 1200 dpi
- Tinta za ispis: Crna
- A4 35 stranica u minuti
- Monokopijsko skeniranje u boji
- Izravni ispis
- USB priključak, WLAN, Ethernet/LAN
- Kapacitet pohrane: 2000 MB Ugrađeni ARM Cortex A53 1 MHz procesor
- 19 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 35 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 850 |
| Širina | 555 mm |
| Visina | 572 mm |
| Dubina | 541 mm |
| dim. | (Š x V x D) 555 x 572 x 541 mm |
| Težina | 19 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | da |
| Zaslon (inči) | 4.3 palac |
| Boja | crna |
| Serija procesora | ARM Cortex |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| GPU-takt | 1 MHz |
| Radna memorija | 2000 MB |
| Procesor / model | A53 |
| da | |
| da | |
| 6.4 s | |
| 33.6 Sekunde/Seite | |
| 999 Kopien | |
| 256 Stranica | |
| da | |
| 11.8 W | |
| da | |
| da | |
| 400 x 400 DPI | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 600 x 600 ppi | |
| 534.4 W | |
| 534.4 W | |
| 17.5 Seiten pro Minute | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 52 dB | |
| 48 dB | |
| 29 dB | |
| 150 Blätter | |
| da | |
| 1 | |
| 1000 Stranica | |
| 0.4 W | |
| 100 Blätter | |
| 0 - 2000 Seiten pro Monat | |
| 600 x 600 DPI | |
| 400 Seiten pro Minute | |
| da | |
| 25 - 400 % | |
| 600 x 600 DPI | |
| 24 kg | |
| da | |
| 40 Seiten pro Minute | |
| 50000 Seiten pro Monat | |
| 19 s | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
S ECOSYS MA3501wfx iskusit ćete izvanredne performanse i širok raspon funkcija za još veću produktivnost. Izvanredno je brz u svakom pogledu i ima intuitivno upravljanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Funkcije ispisa, kopiranja, skeniranja u boji i faksa
- Do 2 opcionalne ladice za papir za ukupno 850 listova
- Zaštita osjetljivih podataka putem poboljšanih sigurnosnih značajki
- Integracija osobnih usluga pohrane u oblaku
- Kompatibilno s Microsoft Universal Printom za ispis bez problema
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)