LAPP 0012463/5000 priključni vod 3 x 1.5 mm² 5000 m
- Kataloški br:
- 3362612 - 62
- Kataloški br:
- 3362612 - 62
LAPP 0012463/5000 priključni vod 3 x 1.5 mm² 5000 m
1 %
56,050.00 KM56,510.00 KM
Štedite 460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
56,050.00 KM56,510.00 KM
Štedite 460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 3 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Presjek | 3 x 1.5 mm² |
| Vanjski Ø | 8.8 mm |
| Sadržaj | 5000 m |
| Nazivni napon | 750 V |
| Nazivni napon U0 | 450 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0012463/5000 |
| Tip | ÖLFLEX® 540 P 3G1,5 |
| Nominal cross section conductor | 1.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 750 V |
| Colour outer sheath | Yellow |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 450 V |
| Number of cores | 3 |
| Outer diameter approximate | 8.8 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 88.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 35.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | TRUE |
Opis
Opis
ÖLFLEX® 540 P 3G1.5 priključni kabel; 3G1.5; U 0 /U: 450/750 V; PUR; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.