LAPP 0012752/50 priključni vod 2 x 0.75 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3362610 - 62
- Kataloški br:
- 3362610 - 62
LAPP 0012752/50 priključni vod 2 x 0.75 mm² 50 m
830.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
830.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Presjek | 2 x 0.75 mm² |
| Vanjski Ø | 8.2 mm |
| Sadržaj | 50 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0012752/50 |
| Tip | ÖLFLEX® 540 CP 2X0,75 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® 540 CP 2X0,75 priključni kabel; 2X0,75; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.