LAPP 0027438/50 vod za prijenos podataka UNITRONIC® FD CY siva 50 m
- Kataloški br:
- 3351245 - 62
- Oznaka:
- 0027438/50
- EAN:
- 4044777024636
- Kataloški br:
- 3351245 - 62
- Oznaka:
- 0027438/50
- EAN:
- 4044777024636
LAPP 0027438/50 vod za prijenos podataka UNITRONIC® FD CY siva 50 m
3 %
1,085.00 KM1,120.00 KM
Štedite 35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-3 %
1,085.00 KM1,120.00 KM
Štedite 35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za prijenos podataka |
| Tip kabela | UNITRONIC® FD CY |
| Broj žica | 25 x |
| Vanjski Ø | 11 mm |
| Boja | siva |
| Sadržaj | 50 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 0027438/50 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® FD CY 25x0,25 |
| UV resistant | FALSE |
| Nominal cross section conductor | 0.25 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of cores | 25 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 11 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 44.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® FD CY 25x0.25 podatkovni kabel niske frekvencije; 25X0,25; Oznaka boje jezgre: DIN 47100; PVC; Oklopljeno; vučni lanac
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)