LAPP 0031354/500 podatkovni kabel UNITRONIC® Li2YCYv (TP) crna 500 m
- Kataloški br:
- 3357230 - 62
- Kataloški br:
- 3357230 - 62
LAPP 0031354/500 podatkovni kabel UNITRONIC® Li2YCYv (TP) crna 500 m
10 %
6,950.00 KM7,760.00 KM
Štedite 810.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
6,950.00 KM7,760.00 KM
Štedite 810.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podatkovni kabel |
| Tip kabela | UNITRONIC® Li2YCYv (TP) |
| Vanjski Ø | 12 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 500 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 0031354/500 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® Li2YCYv (TP) 10x2x0,22 |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.22 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 12 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 180.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 72.0 mm |
| Specification core insulation | Polyethylene (PE) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® Li2YCYv (TP) 10x2x0.22 podatkovna linija niske frekvencije; 10X2X0,22; Oznaka boje jezgre: DIN 47100; PVC; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.