LAPP 0034007/1000 podatkovni kabel UNITRONIC® 100 siva 1000 m
- Kataloški br:
- 3357203 - 62
- Kataloški br:
- 3357203 - 62
LAPP 0034007/1000 podatkovni kabel UNITRONIC® 100 siva 1000 m
10 %
3,380.00 KM3,775.00 KM
Štedite 395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
3,380.00 KM3,775.00 KM
Štedite 395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podatkovni kabel |
| Tip kabela | UNITRONIC® 100 |
| Broj žica | 3 x |
| Vanjski Ø | 3 mm |
| Boja | siva |
| Sadržaj | 1000 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 0034007/1000 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® 100 CY 3x0,14 |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.14 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of cores | 3 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 3.9 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 78.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 23.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® 100 CY 3x0.14 podatkovni kabel, niske frekvencije; 3X0,14; Kod boje jezgre: UNITRONIC® kod boje; PVC; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.