LAPP 0037407/100 podatkovni kabel UNITRONIC® LiHCH siva 100 m
- Kataloški br:
- 3357235 - 62
- Kataloški br:
- 3357235 - 62
LAPP 0037407/100 podatkovni kabel UNITRONIC® LiHCH siva 100 m
13 %
655.00 KM755.00 KM
Štedite 100.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
655.00 KM755.00 KM
Štedite 100.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podatkovni kabel |
| Tip kabela | UNITRONIC® LiHCH |
| Broj žica | 7 x |
| Vanjski Ø | 6 mm |
| Boja | siva |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | da/ne |
| Proizvođač-br. dijela | 0037407/100 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -30 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 70 °C |
| Tip | UNITRONIC® LiHCH 7x0,25 |
| UV resistant | FALSE |
| Nominal cross section conductor | 0.25 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Colour |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -30-70 °C |
| Number of cores | 7 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 6.2 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| Reaction-to-fire according to EN 13501-6: Class | Eca |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 93.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 37.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® LiHCH 7x0.25 podatkovni kabel niske frekvencije; 7X0,25; Oznaka boje jezgre: DIN 47100 bez ponavljanja boja; Mješavina bez halogena; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.