LAPP 0039034/100 vod za vučni lanac 2 x 2.5 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388452 - 62
- Oznaka:
- 0039034/100
- EAN:
- 4044774662961
- Kataloški br:
- 3388452 - 62
- Oznaka:
- 0039034/100
- EAN:
- 4044774662961
LAPP 0039034/100 vod za vučni lanac 2 x 2.5 mm² 100 m
0 %
1,035.00 KM1,040.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,035.00 KM1,040.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za vučni lanac |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Presjek | 2 x 2.5 mm² |
| Vanjski Ø | 9.7 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0039034/100 |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE 2X2,5 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CRANE 2X2.5 pokretna linija; 2X2,5300 N; U 0 /U: 300/500 V; Guma; Identifikacija žice: boje; S orguljama za nošenje; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)