LAPP 00390533/1000 vod za vučni lanac 5 x 16 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3388453 - 62
- Oznaka:
- 00390533/1000
- EAN:
- 4044774663234
- Kataloški br:
- 3388453 - 62
- Oznaka:
- 00390533/1000
- EAN:
- 4044774663234
LAPP 00390533/1000 vod za vučni lanac 5 x 16 mm² 1000 m
1 %
110,745.00 KM111,750.00 KM
Štedite 1,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
110,745.00 KM111,750.00 KM
Štedite 1,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za vučni lanac |
| Broj žica | 5 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 16 mm² |
| Presjek | 5 x 16 mm² |
| Vanjski Ø | 28 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 00390533/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CRANE 5G16 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CRANE 5G16 pokretna linija; 5G162400 N; U 0 /U: 300/500 V; Guma; Identifikacija žice: boje; S orguljama za nošenje; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)