LAPP 0046041/50 priključni vod 20 x 1.5 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3363426 - 62
- Kataloški br:
- 3363426 - 62
LAPP 0046041/50 priključni vod 20 x 1.5 mm² 50 m
1 %
2,475.00 KM2,490.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,475.00 KM2,490.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 20 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Presjek | 20 x 1.5 mm² |
| Vanjski Ø | 17.5 mm |
| Sadržaj | 50 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0046041/50 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 SiHF 20G1,5 |
| Nominal cross section conductor | 1.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Numbers |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -60-180 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 20 |
| Outer diameter approximate | 17.5 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 262.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 70.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Rubber - silicone rubber (SIR) |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 SiHF 20G1.5 priključni kabel; 20G1.5; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; Identifikacija žice: brojevi; -60°C - 180°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.