LAPP 0046728/500 priključni vod 3 x 2.5 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3388550 - 62
- Oznaka:
- 0046728/500
- EAN:
- 4044774803081
- Kataloški br:
- 3388550 - 62
- Oznaka:
- 0046728/500
- EAN:
- 4044774803081
LAPP 0046728/500 priključni vod 3 x 2.5 mm² 500 m
10 %
13,560.00 KM15,150.00 KM
Štedite 1,590.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
13,560.00 KM15,150.00 KM
Štedite 1,590.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 3 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0046728/500 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 C MS 3G2,5 |
| Vanjski Ø | 11 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 3 x |
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 C MS 3G2.5 priključni kabel; 3G2.5; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; Identifikacija žice: boje; Oklopljeno; -60°C - 180°C; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)