LAPP 0066220/305 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYCY(TP) 305 m
- Kataloški br:
- 3351828 - 62
- Oznaka:
- 0066220/305
- EAN:
- 4044777618040
- Kataloški br:
- 3351828 - 62
- Oznaka:
- 0066220/305
- EAN:
- 4044777618040
LAPP 0066220/305 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYCY(TP) 305 m
1 %
5,400.00 KM5,440.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
5,400.00 KM5,440.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za prijenos podataka |
| Tip kabela | UNITRONIC® LiYCY(TP) |
| Vanjski Ø | 11 mm |
| Sadržaj | 305 m |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 0066220/305 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® LiYCY(TP) A 6X2X20AWG/7 |
| UV resistant | FALSE |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Colour outer sheath | Other |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 11.6 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 174.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 69.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
UNITRONIC® LiYCY(TP) A 6X2X20AWG/7 podatkovni kabel niske frekvencije; 6X2X20AWG; Oznaka boje jezgre: DIN 47100 bez ponavljanja boja; PVC; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)