LAPP 0073001/100 pojedinačna žica ÖLFLEX® HEAT 180 SiD 1 x 4 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388574 - 62
- Oznaka:
- 0073001/100
- EAN:
- 4044774690445
- Kataloški br:
- 3388574 - 62
- Oznaka:
- 0073001/100
- EAN:
- 4044774690445
LAPP 0073001/100 pojedinačna žica ÖLFLEX® HEAT 180 SiD 1 x 4 mm² 100 m
1 %
475.00 KM480.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
475.00 KM480.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Tip kabela | ÖLFLEX® HEAT 180 SiD |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 1 x 4 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Bez halogena | da |
| Izolacijski material | silikon |
| Proizvođač-br. dijela | 0073001/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 180 SiD 1X4 BK |
| Vanjski Ø | 3.9 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 180 SiD 1X4 BK jednožilni; 1X4; crna; U 0 /U: 300/500 V; Silikon; -50°C - 180°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)