LAPP 0091124/50 priključni vod 7 x 1.5 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3363441 - 62
- Kataloški br:
- 3363441 - 62
LAPP 0091124/50 priključni vod 7 x 1.5 mm² 50 m
1 %
4,260.00 KM4,290.00 KM
Štedite 30.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
4,260.00 KM4,290.00 KM
Štedite 30.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 7 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Presjek | 7 x 1.5 mm² |
| Vanjski Ø | 8 mm |
| Sadržaj | 50 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0091124/50 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 260 GLS 7G1,5 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 260 GLS 7G1.5 priključni kabel; 7G1.5; U 0 /U: 300/500 V; Identifikacija žice: brojevi; -190°C - 260°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.