LAPP 0091221/100 priključni vod 3 x 0.75 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388600 - 62
- Oznaka:
- 0091221/100
- EAN:
- 4044774672663
- Kataloški br:
- 3388600 - 62
- Oznaka:
- 0091221/100
- EAN:
- 4044774672663
LAPP 0091221/100 priključni vod 3 x 0.75 mm² 100 m
10 %
1,895.00 KM2,110.00 KM
Štedite 215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
1,895.00 KM2,110.00 KM
Štedite 215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 3 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0091221/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 205 MC 3G0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 4.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 3 x |
| Nominal cross section conductor | 0.75 mm² |
| Material core insulation | Fluorinated ethylene propylene (FEP) |
| Core identification | Colour |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -100-205 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 3 |
| Outer diameter approximate | 4.6 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 69.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 18.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | TRUE |
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 205 MC 3G0.75 priključni kabel; 3G0.75; U 0 /U: 300/500 V; FEP; Identifikacija žice: boje; -100°C - 205°C; fleksibilan
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)