LAPP 00912423/50 priključni vod 4 x 4 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3363436 - 62
- Kataloški br:
- 3363436 - 62
LAPP 00912423/50 priključni vod 4 x 4 mm² 50 m
1 %
3,425.00 KM3,445.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
3,425.00 KM3,445.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Presjek | 4 x 4 mm² |
| Vanjski Ø | 9.3 mm |
| Sadržaj | 50 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 00912423/50 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 205 MC 4G4 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 205 MC 4G4 priključni kabel; 4G4; U 0 /U: 300/500 V; FEP; Identifikacija žice: boje; -100°C - 205°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.