LAPP 0091317/50 priključni vod 5 x 1.5 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3363443 - 62
- Kataloški br:
- 3363443 - 62
LAPP 0091317/50 priključni vod 5 x 1.5 mm² 50 m
0 %
2,930.00 KM2,940.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
2,930.00 KM2,940.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 5 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Presjek | 5 x 1.5 mm² |
| Vanjski Ø | 7 mm |
| Sadržaj | 50 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0091317/50 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 260 MC 5G1,5 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 260 MC 5G1.5 priključni kabel; 5G1.5; U 0 /U: 300/500 V; PTFE; Identifikacija žice: boje; -190°C - 260°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.