LAPP 0091357/50 pojedinačna žica 1 x 10 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3363453 - 62
- Kataloški br:
- 3363453 - 62
LAPP 0091357/50 pojedinačna žica 1 x 10 mm² 50 m
1 %
1,845.00 KM1,855.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
1,845.00 KM1,855.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 400 V |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 1 x 10 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 10 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0091357/50 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 350 SC 1X10 |
| Vanjski Ø | 7.3 mm |
| Nazivni napon U0 | 230 V |
| Broj žica | 1 x |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 350 SC 1X10 jednožilni; 1X10; U 0 /U: 230/400 V; staklena svila; -50°C - 350°C; bijela; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.