LAPP 0105007/100 pojedinačna žica ÖLFLEX® HEAT 260 SC 100 m
- Kataloški br:
- 3388628 - 62
- Oznaka:
- 0105007/100
- EAN:
- 4044774693514
- Kataloški br:
- 3388628 - 62
- Oznaka:
- 0105007/100
- EAN:
- 4044774693514
LAPP 0105007/100 pojedinačna žica ÖLFLEX® HEAT 260 SC 100 m
690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Tip kabela | ÖLFLEX® HEAT 260 SC |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | politetrafluoretilen |
| Proizvođač-br. dijela | 0105007/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 260 SC 16/19AWG VT |
| AWG maks. | 16 |
| Vanjski Ø | 2.05 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 260 SC 16/19AWG VT jednožilni; 1X16 AWG; 19; ljubičica; U 0 /U: 300/500 V; PTFE; -190°C - 260°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)