LAPP 0106006/100 pojedinačna žica ÖLFLEX® HEAT 260 SC 100 m
- Kataloški br:
- 3388623 - 62
- Oznaka:
- 0106006/100
- EAN:
- 4044774693613
- Kataloški br:
- 3388623 - 62
- Oznaka:
- 0106006/100
- EAN:
- 4044774693613
LAPP 0106006/100 pojedinačna žica ÖLFLEX® HEAT 260 SC 100 m
1 %
980.00 KM990.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
980.00 KM990.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 500 V |
| Tip kabela | ÖLFLEX® HEAT 260 SC |
| Sadržaj | 100 m |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | politetrafluoretilen |
| Proizvođač-br. dijela | 0106006/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 260 SC 14/19AWG GN |
| AWG maks. | 14 |
| Vanjski Ø | 2.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 1 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | pojedinačna žica |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 260 SC 14/19AWG GN jednožilni; 1X14 AWG; 19; zelena; U 0 /U: 300/500 V; PTFE; -190°C - 260°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)