LAPP 0158506/50 kabel za termoelemente 16 x 1.5 mm² plava boja 50 m
- Kataloški br:
- 3368269 - 62
- Oznaka:
- 0158506/50
- EAN:
- 4044774676593
- Kataloški br:
- 3368269 - 62
- Oznaka:
- 0158506/50
- EAN:
- 4044774676593
LAPP 0158506/50 kabel za termoelemente 16 x 1.5 mm² plava boja 50 m
1 %
6,120.00 KM6,155.00 KM
Štedite 35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
6,120.00 KM6,155.00 KM
Štedite 35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 16 x 1.5 mm² |
| Boja | plava boja |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Izolacijski material | PVC |
| Određene značajke kabela | vatrostalan otporan na vrućinu |
| Proizvođač-br. dijela | 0158506/50 |
| Tip | KEL-ST Fe/CuNi LX 8x2x1,5 DIN |
| Vanjski Ø | 18.3 mm |
| Broj žica | 16 x |
| Roba na metre | ne |
| Nominal cross section conductor | 1.5 mm² |
| Colour outer sheath | Blue |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Material conductor 2 | CuNi |
| Material conductor 1 | Iron |
| Outer diameter approximate | 18.3 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 274.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 274.5 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kabel za termoelemente |
Opis
Opis
KEL-ST Fe/CuNi LX 8x2x1,5 DIN toplinski kabel; LX; DIN; PVC-ST-PVC - okrugli; 8X2X1.5
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)