LAPP 1024307/1000 priključni vod 2 x 0.75 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3363340 - 62
- Kataloški br:
- 3363340 - 62
LAPP 1024307/1000 priključni vod 2 x 0.75 mm² 1000 m
4 %
11,390.00 KM11,915.00 KM
Štedite 525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
11,390.00 KM11,915.00 KM
Štedite 525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Presjek | 2 x 0.75 mm² |
| Vanjski Ø | 6.4 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1024307/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 125 MC 300/500V 2X0,75 |
| Nominal cross section conductor | 0.75 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -55-125 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 2 |
| Outer diameter approximate | 6.4 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 96.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 25.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 125 MC 300/500V 2X0,75 priključni kabel; 2X0,75; U 0 /U: 300/500 V; umreženi polimerni spoj elektronskom zrakom; Identifikacija žice: boje; -55°C - 125°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.