LAPP 1026536/500 vod za vučni lanac 500 m
- Kataloški br:
- 3362657 - 62
- Kataloški br:
- 3362657 - 62
LAPP 1026536/500 vod za vučni lanac 500 m
1 %
74,110.00 KM74,800.00 KM
Štedite 690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
74,110.00 KM74,800.00 KM
Štedite 690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za vučni lanac |
| Vanjski Ø | 22.5 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1026536/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN 90 P 1X120 |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Number of main cores | 1 |
| Nominal cross section main conductors | 120 mm² |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 22.5 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| AWG size main conductors | 0000 |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 168.8 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 168.8 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 67.5 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CHAIN 90 P 1X120 jednožilni kabel; 1X120; crna; Extended-Line; U 0 /U: 0,6/1 kV; PUR; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.