LAPP 1026791/500 priključni vod 4 x 0.75 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3362661 - 62
- Kataloški br:
- 3362661 - 62
LAPP 1026791/500 priključni vod 4 x 0.75 mm² 500 m
0 %
3,195.00 KM3,210.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
3,195.00 KM3,210.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Presjek | 4 x 0.75 mm² |
| Vanjski Ø | 6.5 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 300 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1026791/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN PN 4X0,75 |
| Nominal cross section conductor | 0.75 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Nominal voltage U | 300 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 6.5 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 65.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 65.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 26.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CHAIN PN 4X0.75 spojni kabel; 4X0,75; Basic-Line; U 0 /U: 300/300 V; PVC; Identifikacija žice: boje; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.