LAPP 1030204/500 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYY crna 500 m
- Kataloški br:
- 3352126 - 62
- Kataloški br:
- 3352126 - 62
LAPP 1030204/500 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYY crna 500 m
4 %
880.00 KM915.00 KM
Štedite 35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
880.00 KM915.00 KM
Štedite 35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za prijenos podataka |
| Tip kabela | UNITRONIC® LiYY |
| Broj žica | 7 x |
| Vanjski Ø | 4 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1030204/500 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® LIYY 7X0,14 BK |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.14 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of cores | 7 |
| Outer diameter approximate | 4.2 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 42.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 16.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
Opis
Opis
UNITRONIC® LIYY 7X0.14 BK podatkovni kabel niske frekvencije; 7X0,14; Oznaka boje jezgre: DIN 47100; PVC; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.