LAPP 1030267/1000 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYY crna 1000 m
- Kataloški br:
- 3352069 - 62
- Oznaka:
- 1030267/1000
- EAN:
- 4064727114910
- Kataloški br:
- 3352069 - 62
- Oznaka:
- 1030267/1000
- EAN:
- 4064727114910
LAPP 1030267/1000 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYY crna 1000 m
1 %
22,285.00 KM22,495.00 KM
Štedite 210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
22,285.00 KM22,495.00 KM
Štedite 210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za prijenos podataka |
| Tip kabela | UNITRONIC® LiYY |
| Broj žica | 40 x |
| Vanjski Ø | 15 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1000 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1030267/1000 |
| Izolacijski material | polivinilhlorid |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® LiYY 40x0,5 BK |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of cores | 40 |
| Outer diameter approximate | 15.8 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 158.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 63.2 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
Opis
Opis
UNITRONIC® LiYY 40x0,5 BK podatkovni kabel niske frekvencije; 40X0,5; Oznaka boje jezgre: DIN 47100; PVC; fleksibilan
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)