LAPP 1030458/1000 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYCY crna 1000 m
- Kataloški br:
- 3351502 - 62
- Oznaka:
- 1030458/1000
- EAN:
- 4064727116884
- Kataloški br:
- 3351502 - 62
- Oznaka:
- 1030458/1000
- EAN:
- 4064727116884
LAPP 1030458/1000 vod za prijenos podataka UNITRONIC® LiYCY crna 1000 m
4 %
5,040.00 KM5,270.00 KM
Štedite 230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
5,040.00 KM5,270.00 KM
Štedite 230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vod za prijenos podataka |
| Tip kabela | UNITRONIC® LiYCY |
| Broj žica | 12 x |
| Vanjski Ø | 6 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1000 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1030458/1000 |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Tip | UNITRONIC® LiYCY 12x0,14 BK |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.14 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of cores | 12 |
| Outer diameter approximate | 6.3 mm |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 94.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 37.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
UNITRONIC® LiYCY 12x0.14 BK podatkovni kabel niske frekvencije; 12X0,14; Oznaka boje jezgre: DIN 47100; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)